Klubový patlák 2017

 


Autor textu: Daniel Ševčík
Autor fotografií: Pavel Coufal


Inspirováni aktivitami jiných modelářských klubů jsme se i my rozhodli zkusit uspořádat modelářský patlák. Myšlenka odpočinout si od běžných povinností, moudře pohovořit s kolegy, doplňovat tekutiny a při tom patlat nějaký ten model v příjemném prostředí, padla na úrodnou půdu. I když se původní počet nadšenců scvrknul na několik nadšenců, tak se v termínu 25.8 - 27.8. 2017 v prostředí koliby v kempu Kajlovec na Opavsku uskutečnil historicky první patlák našeho klubu.

Zdravé jádro lepilo modely letadel a bojové techniky, takže jsme pokryli oba hlavní směry našich zájmů. Lepící členy postupně navštívili další kolegové, takže se na místě vyskytla větší část našeho klubu. Atmosféra byla pozitivní a veselá. Bylo vidět, že i model, který se skládá z několika dílů, zabaví statného junáka na dlouhou dobu. Výsledky snažení by se měly postupně objevovat v Galerii modelů. Ubytování bylo na úrovni za slušnou cenu, strava chutná, i obsluha byla příjemná v několika směrech. Která žena dokáže odolat šikovnému ztepilému modeláři, že ano. Smile

Věřím, že se jedná o počin, který nezapadne v prachu zapomnění a v bude se opakovat dalším pokračováním.


 

avax-models.cz

Owl.cz

Profimodeller.com

Ukázky našich modelů

Příští briefingy

Počítadlo přístupů